
Ви ще не знаєте, які Smart-рішення ефективно інтегрувати в свій бджолиний бізнес?
Ми пропонуємо добірку світових it- рішень, які зроблять вашу пасіку продуктивнішою.
Тому, читайте, аналізуйте та обирайте для себе релевантні технології. А для накопичення ще більше сучасних знань, кейсів та практик для розвитку бджільництва відвідуйте виставку Продуктивне Бджільництво.
BeeHero – компанія пропонує технологію, яка дозволить пасічнику в режимі реального часу спостерігати за діяльністю бджіл всередині вулика. IT-рішення допомагає виявляти хвороби, стежити за статусом матки. Платформа поєднує в собі складні алгоритми машинного навчання з сенсорами, щоб стимулювати повний розвиток виробництва під час найважливіших циклів запилення.
ApisProtect – компанія використовує унікальну інноваційну технологію, яка допомагає бджолярам підвищити продуктивність вуликів. Стартап використовує IoT технологію для моніторингу вуликів. За допомогою машинного навчання платформа збирає дані різних джерел інформації про колонії бджіл, тестує захворювання, надає звіти, сукупні та анонімні дані зібрані з вуликів по всьому світу.
BEEP – онлайн платформа, яка дозволяє керувати даними, надавати інформацію про бджолині колонії з будь-якого місця. Функціонал дозволяє підтримувати здоров’я бджолиних сімей та швидко реагувати при виявленні негативних факторів. Завдяки платформі пасічники мають змогу отримувати більш детальну та своєчасну інформації про стан колоній, обмінюватись даними та співпрацювати з іншими пасіками.
Ubees – компанія інтегрує “розумні” системи на пасіках. Поєднує традиційний досвід ведення бджільництва з наукою та інноваціями. Надає послуги запилення, особливо для мигдалю. А також, розробляє систему управління даними для кращого ведення бізнес-процесів та впроваджує технологію екологічної чистки для зменшення стресу у вуликах.
Macedonian Honey – компанія створює свої технології для боротьби зі шкідниками, хворобами та смертністю бджіл. Розробила новий вулик Elle-Hive, який утримує запах і тепло. Бджоли, вирощені в Elle Hive, стають міцнішими, а їх генетичний матеріал дозволяє майбутнім поколінням краще боротись з хижаками.
За матеріалами: https://aggeek.net/